SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 78m² kati i pare, ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
122557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe 78m² (te shfrytezueshme) kati i parë, ne lagjen Ulpiana, mbrapa Aleances. Banesa eshte ndërtim i vjetër, e renovuar komplet dhe e mobiluar. Eshte e pershtatshme edhe per ordinance apo veprimtari tjeter. Banesa ka këtë renditje :
- Salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo
Ka dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem.
Çmimi eshte 110.000 €, i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »