SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te" Shtëpia e Pleqve" 94m²
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për SHITJE banesa që gjendet në Rr. Ismail Dumoshi në Prishtinë.

Sipërfaqja e banesës është 94 m², gjendet në katin e gjashtë dhe ka ashensor funksional. Banesa ka furnizim me ujë 24 orë pa ndërprerje.

Organizimi i banesës:

• 2 Dhoma të Gjumit
• 1 Dhomë të ditës
• 1 Kuzhinë me Trapezari
• 1 Banjo
• 1 Wc të vogël
• 1 Korridor
• 1 Ballkon

Banesa shitet e pa mobiluar, ndërsa çmimi i saj është 73,000€.
Mundësi ndërrimi me ndonjë banesë më të madhe çmimi me ndërrim është 77.000€.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.666537, 21.171980

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »