SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera zyrja 260m2 ne Aktash.
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
122568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera zyrja 260m2 ne Aktash.
Zyrja ka 180m2 ne perdhes lokal nje hapsire + 1 banjo.
Kati i pare 80m2 ,3 zyre + 1 banjo edhe ballkoni,nxemjet me rryme e gatshme dhe e pershtatshme per shume veprimtari.
Qmimi 1200euro i diskutueshem.
Per me shume info:
045-40-12-12
044-518-550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »