SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qera ne Bregun e Diellit - te Xhambazt
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
122578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera ne Bregun e Diellit, afer Xhambazeve. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme dhe eshte i paperdorur.
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »