SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen PËR SHITJE Banesa në lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
122583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR SHITJE Banesa të tipeve të ndryshme shumë afër qendrës së qytetit të Prishtinës në lagjen e Muhaxherëve

Projekt i veçantë përpiluar nga një ndër studiot më kreative në vend Maden Group me arkitekturë moderne dhe lokacion ideal për jetëse.

Ky objekt i ri që po vendosë themelet së fundi ofron tipe të ndryshme të banesave të përshtatshme për secilën familje, nga 34m² deri në 113m² me mundësi të terasës deri 125m² (Penthouse)

Të gjitha komoditetet e nevojshme për një jetë sa më komode janë të arritshme në këmbë, pa përdorur veturë fare:

•Qendra qytetit
•Shkolla fillore
•Qendra e mjekësisë familjare
•Parku i qytetit
•Linjat kryesore të trafikut urban
•Fakulteti Ekonomik, Juridik, Arkitekturës etj
•Biblioteka kombëtare etj.

Në tërësi objekti përbëhet nga 23 Tipe të banesave, shumica e të cilave janë të prezantuara në fotot bashkangjitur me këtë postim.
Për më shumë informata:

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #banesa #shitje #muhaxher #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »