SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi dhe lokal me qera ne B.Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
122586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 350m2 me qera, se bashku me lokal (ordinance) 200m2.

Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »