SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT - Shitet banesa cilësore tri-dhomëshe në Ulpianë / Prishtinë
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është plotësisht e renovuar nga brenda dhe jashtë:
• Fasadë të dyfisht termike (fasada e vjetër origjinale plus stiropor 10 cm shtesë me fasadim te ri e perfundiar vitin e kaluar);
• Rrjeti i i brendshëm i ujit i zëvendësuar dhe i ripërtrirë tërësisht me standardet bashkëkohore të ndërtimit;
• Rrjeti i brendshëm i energjisë elektrike gjithashtu i zëvendësuar dhe i ripërtrirë në tërësi;
• Dyer kualitative të brendshme dhe derë e blinduar në hyrje;
• Dyer dhe dritare të jashtme (me roleta) të kualitetit të lartë;
• Parket cilësorë bungu të restauruar dhe mirëmbajtur në mënyrë të shkëlqyeshme;
• 2 dhoma gjumi, të dyja me ballkon dhe shiqim në jug-lindje;
• 1 dhomë të ndejës me ballkon „franqez“ në jug-perëndim;
• 1 Kuzhinë me tryezari (pran dhomës së ndejës) të kompletuar dhe me pajisje cilësore amvisërie;
• 1 Banjo moderne të kompletuar, me vaskë jaccuzzi, qeramikë të kualitetit te lartë në kombinim me granit natyral;
• 1 shpajz;
• Ngrohje qëndrore me rrymë elektrike me mundësi lidhje me ngrohtoren e qytetit;
• Sistem i instaluar i alarmit të sigurisë dhe pajisje alarmi mekanike kundër zjarri;
• Vendparking koletiv para dhe prapa objektit banesor;
Banesa është komplet e mobiluar dhe gjindet në katin e 2-të të objektit në bllokun C3 – Hyrja 2 në Ulpianë në rrugën “Henry Dunant”, në një prej lokacioneve me qëndrore dhe më atraktive në Prishtinë. Edhepse në qendër, lagjia është jashtëzakonisht e qetë, me qasje në parkun e Ulpianës dhe fusha të shumëta të sportit dhe kënde të lodrave për femijë. Shkolla Fillore „Hasan Prishtina“ dhe institucionet publike dhe private parashkollore janë në qasje kohore prej 5-10 minutash ecje, ndërsa Katedralja „Nenë Terezë“, Universiteti Publik dhe sheshi kryesor i qytetit janë 5 min larg.

Banesa sipas dokumentacionit 61 m2 (netto), por ne realitet ka me shume se kaq. Është e regjistruar në Agjencionin Kadastral / Drejtorinë Kadastrale në Prishtinë dhe ka dokumentacion plotësisht të rregullt. Bartja e pronësisë e mundshme menjëherë.

Çmimi: 95.000
+386 (0) 49 780 131
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
049 780 131
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »