SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Sllovenia Sporti_80m2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te Sllovenia Sporti afer ALBIT 80m2 kati i 5 e mobiluar ne teresi dhe poesdon lift .
Banesa posedon:
- Sallon me Kuzhine
- 2 Dhoma Gjumi
- Koridor
- Banjo
- 2 Ballkona
- Çmimi 300€

Kontakt _WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »