SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
122643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Djellit.
Banesa eshte e mobiluar dhe ka 2 dhoma koridor dhe banjo per me shum info.kontaktoni ne nr.
Informata rreth publikuesit
Adriatik
Prishtinë
049711116
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »