SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 shtepi mrapa ish-restorant Rugova!Delta
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:54
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
370 m²
ID e produktit :
122650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njera shtepi ndodhet ne rrugen kryesore buze rruges dhe posedon 3,5ari truall tjetra shtepi ka 3.7 ari truall.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »