SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Moderne
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 3 dhomshe e mobiluar ne kati i 6 ne lagjen Arberia / Rruga Ahmet Krasniqi, Banesa eshte 73 m2 dhe eshte me pamje nga qyteti i Prishtines me pozicion ne lindje.
Informata rreth publikuesit
shpresa
Prishtinë
+37744208772
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »