SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit rruga Muharrem Fejza afer Supervives ne perfundim te mobilimit .
Banesa posedon:
- dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
- WC

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045 /64 1 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »