SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Ulpianë.
Çmimi :
€97,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:37
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
122698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Ulpianë, afër shkollës “Hasan Prishtina”
Posedon:

• 61m2,
• Kati 2,
• 2 Dhomë gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë me trapezari,
• Shpajz,
• Banjo,
• Koridor,
• 2 Ballkona,
• Sistem të instalimit alarmit,
• Mekanik kundër zjarrit,
• Vendparikng kolektiv para dhe mbrapa objektit banesor,

E renovuar dhe mobiluar extra, çmimi 97.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »