SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira per zyre 100m2 mbrapa Hotel "SIRIUS"
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:01
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
122699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira per zyre 100m2 mbrapa Hotel "SIRIUS"
Zyra eshte ne katin e peste, ka lift ne funksion, ka nje hapsire me te madhe pune dhe tri hapsira tjera, banjo dhe ballkon.
zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarie.
Çmimi eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »