SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
122723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira tek ETC ne Kodren e Trimave lokali posedon 36 metra katrore te pershtatshem per qfaredo aktiviteti pune si ashtu posedon dhe 600 metra katror parking. Per me shume info tel : 044-651-204

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
044651204
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »