SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall ne Emshir ( Kalabri )
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '17
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
122734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela ne Emshir me 5 ari truall
Trualli posedon infrastruktur komplete : Rruge, ujesjellesin, kanalizim, rryme.
Trualli eshte ne emrin tim dhe mund te perkthehet menjehere


Qmimi 8000 euro/ari

Qmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
044 452 757
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »