SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
122739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në përdhes / Sallon/1.dhom gjumi/kuzhin/dhe ballkonin shum te madhë..Banesat e Standartit në Breg të Diellit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dalipi
Prishtinë
049606600
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »