SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit afer "Qendres Tregtare"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
122745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit afer "Qendres Tregtare", banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 60m2, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon. Cmimi eshte 500 euro me te gjitha shpenzimet e perfshira.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 045 40 12 12/ 044 518 550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »