SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne TOPHANE_2 dhoma gjumi
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Tophane , e renovuar dhe mobiluar ne teresi 78m2,
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon me kuzhine
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi 320euro i diskutueshem

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »