SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - BANESË ME QIRA - SLLOVENIA SPORTI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
122750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira te S.Sporti. Banesa është në katin e tetë (VIII) dhe ka; koridorin, banjon, sallonin me kuzhinë , një dhomë gjumi dhe një ballkon. Çmimi : 250 euro . Tel:044-361-782/049-349-305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »