SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi luksoze me qira ne VETERNIK
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
628 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme me qira shtepine me dy hyrje ne " Marigona 2" (50 metra nga Baumarketi) ne Veternik, Prishtine.
Katet perdhese kane :
- dhomen e madhe te dites
- kuzhinen
- nje dhome gjumi
- banjo dhe
- depo.
Katet e para kane:
- dy dhoma gjumi ( njera me kloset)
- nje banjo dhe
- dhomen per larjen dhe terrjen e rrobave.
Ne katet e dyta ka:
- nga nje dhome ( pune apo gjumi) dhe
- terrasen e madhe, e cila mund te shfrytezohet nga te dy shtepite, e bashkuar.
Shtepia eshte e rrethuar me rrethoje, ka nje kopsht dhe dy vende parkingu. Qe do te thote qe secila shtepi i ka gjithsejte:
- 4 dhoma gjumi
- 1 sallon te madh me kuzhine dhe
- dy banjo.
Ka uje 24 ore ( 2 rezervuar nga nje mije litra) si dhe nxemjen qendrore me pelet ( te vendosura ne nje aneks ekstra te ndertuar prapa shtepise)
Katet perdhese dhe katet e para kane roleta alumini.
Shtepia eshte e izoluar me fasade 12 cm. Perveq kabllos ka edhe antene satelitore. Per ata qe mbajne kafshe shtepiake kemi edhe nje dhome ( diku 17,5 metra katror) me hyrje te veqante. Shtepia ka komplet me gjithe terrase 628 m2 dhe oborr 174 m2. Shtepia eshte e legalizuar.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »