SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre ne qera dhe shitje te S.Sport
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:29
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
122755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre me qera dhe ne shitje te S.Sport,rruga "Agim Ramadani", posedon 60m2- 3 njesi, kati IV.

cmimi i qeras 400 euro
cmimi i shitjes 115.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »