SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani afer PTK
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
122776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 59m2 ne Dardani afer PTKse, ndertim i vjeter. Posedo 1 sallon, 1 kuzhin 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Gjindet ne katin e 8 me pamje kah Ulpiana. Lifti punon. Banesa eshte me te gjitha dokumente te regullta dhe me list poseduse. numri i mob. 044 191 595
Informata rreth publikuesit
lpacarizi
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »