SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në qendër
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
122781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne qender te Prishtines, e pershtatshme per organizate, zyre, ordinance dhe per banim.
Banesa eshte shume renovuar dhe e mobiluar si dhe ka pamje nga te dy anet ;lindje -kah qendra dhe perendim -parkingu.
Ka tre dhoma; salloni me kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon ne te dy anet dhe banjo.
Parkingu eshte ne dipozicion prapa baneses.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »