SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera banesa II dhomeshe. Kodra e Diellit (Afer Ambulantes)
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
122787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera banesa 2 dhomeshe e mobiluar ne lagjen Kodra e Diellit, Afer Ambulantes se Shtetit.

Posedon ngrohje te qytetit, klimatizim, TV kabllor. E lyer dhe e pastruar teresisht.

Çmimi i negocushem.

Tel: +377 44 279 232
Viber: +386 49 179 723
Informata rreth publikuesit
Muse
Prishtinë
+37744279232
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »