SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera ne DARDANI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
122792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne DARDANI tek posta e madhe afer qebaptores BOSNA. Banesa gjendet ne katin 8 por ka lift. Posedon edhe klim. Banesa ka sallon dhe kuzhin ndaras nje dhom gjumi banjo dhe taras, eshte 66 m2. Per me shum kontaktoni 045534192 & 044163324 (viber).

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Podujevë
044163324
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »