SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dyqani nga materiali Alumin - Montazhë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
ID e produktit :
122800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Dyqani e gjitha eshte e ndertuar nga Alumini

Dimensionet:
Gjatesia: 4.00cm
Gjeresia: 3.10cm
Naltsia: 2.50cm

Eshte montazh dhe mund ta vendosni ne cdo vend ku ju pershtatet juve , gjindemi ne Peje ne lagjen Karagaq afer shtypshkronjes Dukagjini ... Per me shume kontakto ne keta numra: 044207292 dhe 049210662 ose ne Viber: +37744207292
Informata rreth publikuesit
Besim
Pejë
049210662
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »