SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dyqani nga materiali Alumin - Montazhë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
ID e produktit :
122821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Dyqanin e gjitha eshte e punuar nga Alumini me kualitet shume te lart.
Dyqani montohet dhe qmontohet pra mund ta vendosni ne cdo vend qe juve ju pershtatet ...
Dimensionet:

Naltsia: 2.50metra
Gjatesia: 4metra
Gjeresia: 3.10metra

Per me shume , gjindemi ne Peje ne lagjen Karagaq afer korporates/shtypshkronjes Dukagjini . Kontakt: 049210662 / 044207292 . Ne viber: +37744207292
Informata rreth publikuesit
Edijan
Pejë
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »