SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia Perfecte ne Lagjen Kodra e trimave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne lagjen Kodra e trimave-Vranjefc, tek ish pazari i krreve ku ka qene me heret, 100 m nga rruga kryesore Prishtine Podujeve,
Shtepia eshte 2 kateshe
-Shtepia ne katin e pare posedon:
Sallon me kuzhine banjo dhe nje dhome e fjetjes
-Shtepia ne katin e dyte posedon:
-3 dhoms gjumi dhe nje banjo
Ka shkallet levizese per kulm
Shtepia gjithsejt eshte 150 m2 dhe ka 4 ari Oborr
Dokumentacioni i kompletuar
Kontakt_Viber_WhtasApp
045 641 794 &045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »