SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 68m2 ne Dragodan, mbrapa ministris se shendetsise.
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
122837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 68m2 ne Dragodan, mbrapa ministris se shendetsise.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo, shpajz dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe shitet me mobile.
Çmimi eshte 650euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »