SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA në lagjen Arbëri, afër ambasades Hungareze.
Çmimi :
€750,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
168 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
122838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPIA në lagjen Arbëri, afër ambasades Hungareze.
Posedon:
• 4 kate,
• Secili katë i ka nga 168m2
• Secili katë posedon nga 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë,
banjo, WC, ballkon, depo,
• Posedon nga 4 garazha,
• 3 podruma,
• Posedon teras me sipëfaqe 108m2,
• 3.38 ari truall,
• Sigurim të jashtem dhe të mbrendshem,

E renovuar, çmimi 750.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »