SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte Banese_200_lakrishte
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
122840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet Banesa me qira ne Lakrishte, te ndertesa e Shqiprise .
Banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi, gjendet ne katin 8 lifti punon rregullisht .
Banes ka hapsire te mjaftushme per paking
Banesa eshte ndertim I ri, dhe ka kete renditje :
- Sallon me kuzhin bashke
- 1 Dhome gjumi
- 1 Banjo
- 1 Ballkon
- 1 Shpajz
Mund te na kontaktoni nga ora 10:00 – 20:00

Kontakt_Viber_WhatsApp
045641794 0se 045190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »