SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne Dragodan Arberi.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
122845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne Dragodan Arberi, te Ambasada Kineze.
Shtepia ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe oborr.
Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 600euro i negociueshem ku ne kete çmimi jane te perfshiera te gjitha shpenzimet.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »