SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Kolovice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
122855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj shtëpinë 90 m2 me qira ne lagjen Kolovicë afër Xhamisë. Shtëpia ka 3 dhoma, banjo, dy korridore dhe oborr. Shtëpia është renovuar. Është e pamobiluar.
Vetëm për familjar dhe për kohë afatgjate.
Çmimi 170 euro.
Të interesuarit mund të lajmrohen nga ora 08:00- 19:00.
Informata rreth publikuesit
Betim
Prishtinë
049131542
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »