SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP ka per shitje 2Hektar e 27ari Ne DOBRUSH Kk ISTOG Toka nodhet mu ne mes Dobrushes pikerisht te TUZI PETROLL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
ID e produktit :
122873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP ka per shitje 2Hektar e 27ari Ne DOBRUSH Kk ISTOG
Toka nodhet mu ne mes Dobrushes pikerisht te TUZI PETROLL rruges per Saradoran vetm 200m nga rruga krysore Pej Mitrovic
Toka esht Klasa 1 dhe ka infrastruktur te plot Uj, Rrym ,dhe plan urbanistik per ndertim te trojeve apo shtepive .
Toka esht LIVADH dhe nje pjes e vogel PYLL {mal}
Andaj ju qe deshironi nje siperfaqe prej 2 hektar e 27 ari tok te kalses me te mir dhe e nivleizuar qe esht komplet rrafsh dhe qe gjdo gje qe mbillet do jet fryt shum te mir mos hezitoni na kontaktoni sa me par .
Po ashut ka mundesi dhe ndarje ne parcella { Troje }
Po ashut toka ka rrugene vet personale qe esht vetm 50m nga asfallti
Po ashut mali { pylli } esht shum i madh dhe mir .
po ashut dukumentacjoni esht 1/1 perkthimi i menjehershem .
andja ju mirpresim ne gjdo koh .
- kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +38269-505105 Viber . Facebook Ocomrnela Gashi Skype Agency-home-vip@hotmail.com Add Email Agency-home-vip@hotmail.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »