SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet Banes ne katin 3 ne Qender Pejes mu te Hotel Dugagjini pikerisht mbi KEK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP
Shet Banes ne katin 3 ne Qender Pejes mu te Hotel Dugagjini pikerisht mbi KEK
Banesa ka pmje fenomenale ne rrugen krysore dhe ka nje plan shum te bukur
Banesa ka 72m2
Banesa ka ket renditje
1 Sallon me kuzhin
2 dhoma te gjumit
2 ballkona
2 banjo
1 shpajz
1 koridor 3me 3
banesa ka pamje ne dy anet e qytetit
Banesa posedon dukumentacjonin e rregullt pron shipetare gjdo her dhe perkthimi i me nje hershem andaj ju qe deshironu nje banes mu ne qender te Pejes mos hezitoni na kontaktoni sa me par qmimi me marveshje .
- kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +38269-505105 Viber . Facebook Ornela Gashi Skype Agency-home-vip@hotmail.com Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »