SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj lokalin - lokalet me qëra në lagjën Ulpiana
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
ID e produktit :
122885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet në lagjen Ulpiana, përballë shkollës fillore Hasan Prishtina.

Mund të shfrytëzohet në tërësi apo mund të ndahet në 2 lokale ( I - Kati përdhesë, II kati i parë) me dy hyrje potenciale.

• Kati përdhesë 165m² Lokal Afarist
• Kati I parë 285m² - (200m² Lokal afarist, 85m² Terase)

I përshtatshëm për zyre, ordinancë, dyqan, kafe-bar-restaurant si dhe shumë veprimtari tjera.

Nr tel: 045/666166 dhe 049/124478
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »