SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepi me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon
ID e produktit :
122889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin e shtepise me qira, ne lagjen Velania, rruga Hamdi Gashi. Lagje e qete.

Shtepia ka dy dhoma, Salloni se bashku me kuzhine dhe nje dhome e fjetjes, banjo,terase,kulm.. Te gjitha te rregulluara mire dhe te mobiluara. Shtepia eshte e pajisur me nxemje qendrore, rryme, uje 24 ore. Ka dy hymje para dhe pas shtepise. Shtepia eshte shume e paster dhe komode, e gatshme per banim..


Na kontaktoni ne numrat 044266486 ose VIBER 045323816
Informata rreth publikuesit
Mirjeta
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »