SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 105 m2 ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 105m2 ne qender te Prishtines,Banesa ke ket perberje_3 dhoma te fjetjes,salloni me kuzhin,1 banjo,2 wc,shpajzin,terrasen ku ka dalje nga 3 dhomat e fjetjes,Banesa gjindet ne Top Hane_rr Lidhja e Prizrenit 56/6 ne katin e II-te,Banesa eshte ne mesin e 2 Shf_Emin Duraku dhe Meto Bajraktari,shum afer gjimnazit Sami Frasheri,tregut te gjelber UP dhe Instituciove shtetrore dhe shendetsore.Qmimi per m2 eshte 850 Euro.Qmimi eshte i diskutushem
Bajme ndrrim me ndonje banes me te vogel ose me ndonje veture te tipit Golf,Opel ASTRA,Peugeot,Renault,Honda,Suzuki ose Fiat
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
+37744127723
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »