SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet lokali me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Madhësia :
952 m²
ID e produktit :
122892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap lokalin me qira me qmim te arsyetueshem. Gjendet ne qender afer komunes . Posedon depo, banjo dhe eshte me nxemje qendrore
Informata rreth publikuesit
Besart
Pejë
049606484
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »