SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese me qira me dy dhoma fjetje_280
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
122913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qira afer shkolles Meto Bajraktari, kati i pare e mobiluar dhe renovuar.
Banesa posedon:
-Sallon me kuzhine
-2 dhoma Fjetje
-Banjo
-Ballkon
-Koridor
Me te gjitha Pajisjet
Qmimi i volitshem _280

Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794 & 045 19 00 19

arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »