SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Moderne Mbrapa Hotel Sirius
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
122914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Qender, tek Hotel Sirius.
Banesa gjendet ne katin e 6 , lifti punon dhe e tera eshte e mobiluar . Banesa eshte ndertim i ri dhe e paperdorur me pare, me te gjitha elementet.

Banesa posedon:
-Sallon meKuzhine
-2 dhoma gjumi ( njera per femije)
-Ballkon,
-Shpajz,
-Banjo.

Qmimi 550 i diskutueshem

Kontakt_viber_WhatsApp
045 641 794 ose 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »