SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne gjilan 6.14 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
614 m²
ID e produktit :
122934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela 614 meter katror me numer te parceles (P-70403013-01779-9) ne Gjilan, ne lagjen e tete (afer rruges qarkore), eshte toke shume e mire bujeqsore ashtu edhe eshte perdor perpara, lejohet ndertimi ne parcele. ka rrugen e asfaltuar, ka kanalizimin, ujesjellsin dhe rrymen deri ne vend. Jane ndertuar edhe shtepi perreth, gjendet edhe shkolla fillore shume afer (siq shihet edhe ne foto as 5 minuta larg), por fotot jane te marra nga Google Earth. Pronari eshte shqiptar prej 1965. çmimi eshte 75 euro per meter katror. Transferi behet menjehere mbrenda dites kur perfundohet pagesa e plote. Numri i telefonit kontaktues: 044132654 ose 049717748.Postuar nëpërmjet celularit.

Toka, trualli, toke, trolli, parcela, parcele, ndertim, per, ne gjilan,
Informata rreth publikuesit
men
Gjilan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »