SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shtepit ne Prishtin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
140 m²
Viti i ndërtimit :
2011
ID e produktit :
122945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim shtepit me troje, Jane 3 shtepi dhe trojet me siperfaqe prej 18 ari, toka eshte ne pjesen Urbane dhe eshte ne emrin tem, nr kontaktues 044136601
Trojet jane larg nga Parku Pavarsia 1,6 km
Informata rreth publikuesit
premtim
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »