SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ekskluzive me qera. Çmim i ulet - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
122950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera te Mati 1- kopleksi i ri Princesha. Kati i 4 85m2. Banesa posedon:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
Koridor
Ballkon
Banjo.
Kushtet :
Rrymë 24h
Uje 24h
Nxemje
Ashensor
Administrator
Kamera-siguri 24h.
Banesa eshte e pabanuar ndonjehere,dhe ekstra e mobiluar me kushte luksi,me qmim te volitshum dhe shum te ulet. Ju mirpresim 049139077 Viber Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
049139077
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »