SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese ne Emshir afer UBT-se
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
122970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese ne lagjen Emshir , ndertimi i Oti Group, afer kolegjit UBT-se, eshte emobiluar dhe gjindet ne katin e 4 , lifti punon, me mirembajtje
Banesa posedon:
-Sallon m kuzhine
-Dhome fjetje
-Ballkon
-Banjo
-Koridor
Qmimi i volitshem _220
Kontakt-Viber_WhatsApp
045641794 & 045190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »