SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa III dhomeshe ne lagjen Tophane (afer Baholleve)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
122975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoqet banesa III dhomeshe me qera e pa mobiluar (ose mund te mobilohet sipas kerkeses per 3 dite) ne katin e V-te, ne lagjen Tophane.

Ndertim i ri dhe modern.

Posedon:

Ashensor
1 Garazhde
2 Dhoma gjumi
1 Dhome ndeje
1 kuzhine (e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme)
1 Banjo (e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme)
1 WC (e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme)
1 Balkon me pozicion kah lindja e diellit

Çmimi pa mobile 250 Euro, apo e mobiluar 300 Euro.

Per detale me te hollesishme:

Tel: 044/279-232
Viber: 049/179-723
Informata rreth publikuesit
Muse
Prishtinë
+37744279232
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »