SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia e kompletuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
122987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 4katëshe, me lokal, e pajisur me sistem sigurimi (alarm dhe kamera).. E mobiluar, e gatshme për banim!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirlinde
Prishtinë
044362911
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »