SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)Leshoj me qera banesen e re luksoze
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen luksoze rruges per Germi perball Super Vives.
Banesa gjendet ne katin e 3-te dhe eshte e mobiluar komplet.
Ka sallon, kuzhine, banjo, WC, terrase, 2dhoma gjumi.

Na kontaktoni :
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »