SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 70m2 me qira ne Mahallen e Muhaxhereve.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
123004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 70m2 me qira ne Mahallen e Muhaxhereve.
Banesa eshte ne katin e 9, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase me pamje nga qyteti.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.

www.facebook.com/omegakosova/ 
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »